Джони Деп и Амбър Хард отново се срещат. Героят от „Карибски пирати” явно е успял да убеди красавицата да му даде още един шанс. Актьорът я засипвал с поеми и цветя ежедневно и то в продължение на цял месец, предаде Контактмюзик.
Още: Мартин от "Ергенът" надникна в книгата на Даниела и разкри истината (ВИДЕО)
Още: След полета в космоса: Кейт Пери била смазана и наранена
46-годишният Джони, който потвърди раздялата си с Ванеса Паради през юни, се наслади на кратък летен романс с 26-годишната актриса Амбър, след като двамата се запознаха на снимките на филма „The Rum Diary”.
Госпожица Хард доста бързо реши да приключи отношенията си с Деп, тъй като искала да остане сама известно време.
Бившият на Паради обаче бил на друго мнение. Джони решил да не се отказва от русокосата красавица и започнал да й изпраща поеми и букети с рози, за да я убеди да му даде още един шанс. Амбър се радвала на изключителното внимание на актьора не за ден, а за цял месец.
Още: Очаквайте неочакваното в "Ергенът": Дамите направиха избора си, три от тях си тръгнаха (СНИМКИ)
Още: "Ергенът" повлия на психиката ѝ: Анна-Мария с пълна промяна след шоуто (СНИМКА)
Говори се, че Деп все пак е успял да я убеди и тя заминала с него на кратка почивка на частния му остров на Бахамите.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Илон Мъск иска да спаси човечеството, като дарява спермата си
„Джони не се отказа. Тя много му липсваше, след като се разделиха. И двамата много обичат литературата и той определено измисли хитър начин да си я върне обратно”, сподели източник пред вестник The Sun.
След кратката почивка на Бахамите двамата са неразделни. Тя остава да спи при него почти всяка вечер, въпреки че е споделила пред близки, че не иска връзката им да се задълбочава прекалено бързо.
Любопитно ли ви е как е изглеждал Джони Деп през годините? Вижте тук.
Още: Георги Янев от "Игри на волята" махна брадата, приятелката му не го позна (СНИМКИ)
Още: Майкъл Болтън проговори за тежката диагноза: "Правя ли най-доброто за времето, което ми остава?"
Редактор: Десислава Симова