Еминем има над 60 млн. "приятели"

31 юли 2012, 11:24 часа

Световноизвестният рапър Еминем, чието истинско име е Маршъл Брус Метърс, е първият човек, събрал над 60 млн. почитатели в социалната мрежа Фейсбук.

Още: Невиждани кадри от деня, в който животът на Ненчо Балабанов се промени (ВИДЕО)

Още: Малката дъщеря на кака Лара сбъдна своя мечта: Вижте колко е пораснала (СНИМКИ)

Изпълнителят на "Lose Yourself" направи постижението вчера следобед, а в момента се радва на 60 103 664 "харесвания".

Неговата колежка Риана, с която преди години записа хита "Love The Way You Lie", пък има близо 59 400 000 почитатели. Въпреки това певецът е едва четвъртото лице от шоубизнеса с над два милиарда разглеждания в сайта за видео споделяне YouTube, предаде Контактмюзик.

В началото на месеца рапърът разкри новината, че е започнал работа по нов албум, в който Dr. Dre със сигурност ще играе главна роля.

Още: Музикалният свят скърби: Почина популярна поп певица

Още: Неузнаваема, но впечатляваща: Дженифър Лав Хюит привлече погледите на червения килим (СНИМКИ)

Рапърът пусна 7-мия си студиен албум „Recovery” през 2010 и по-рано тази година отложи втората си голяма роля в киното (във филма “Southpaw”), за да се фокусира върху новия си проект, предаде сайтът nme.com.

В разговор с DJ Whoo Kid Еминем заяви, че все още не е напреднал с работата по албума, но вече знае, че ще работи отново с Dre.

Още: Дженифър Лопес след 4 брака: "Приключих с това!" (ВИДЕО)

Още: Майли Сайръс отказва турнета: Ето как се отразяват на психичното ѝ здраве

Редактор: Калина Здравкова

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Райко Павлов
Райко Павлов Отговорен редактор
Новините днес