Лейди Гага посети Джулиан Асандж

09 октомври 2012, 16:17 часа 0 коментара

Основателят на сайта Уикилийкс Джулиан Асандж беше посетен от певицата Лейди Гага в еквадорското посолство в Лондон. Поп звездата беше в британската столица вчера за представянето на новия си парфюм, предаде БГНЕС.

Още: Вижте гъзарската къща на Коцето в Царево (ВИДЕО)

Още: Отказаха да пуснат Дженифър Лопес в бутик на Chanel в Истанбул

Лейди Гага, която представи новия си аромат в магазина Хародс недалеч от посолството, била забелязана да напуска сградата, облечена изцяло в черно и с островърха шапка на главата си. Основателят на Уикилийкс, който е издирван в Швеция за предполагаеми сексуални посегателства срещу две жени, се укрива в посолството от юни.

Лейди Гага прекарала пет часа с него и излязла от посолството в полунощ, след като вечеряла заедно с Асандж. Говорителка на посолството потвърди визитата на Лейди Гага. "Хората могат да го посещават (Асандж), но обикновено неговият екип урежда срещите", заяви тя.

Редактор: Десислава Симова

Още: Разкриха причината за смъртта на Ози Озбърн

Още: Защо кралското семейство НЕ желае да се помири с Меган Маркъл

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Райко Павлов
Райко Павлов Отговорен редактор
Новините днес