За да докаже, че лицето ѝ не е чак толкова деформирано, Мадона публикува своя нова снимка в профила си в Twitter. В поста си Кралицата на попа твърди, че лицето ѝ вече не е така подпухнало от операциите и най-после е придобило сладкия си облик.
Още: Мартин от "Ергенът" надникна в книгата на Даниела и разкри истината (ВИДЕО)
Още: След полета в космоса: Кейт Пери била смазана и наранена
Припомняме, че по време на връчването на наградите "Грами" Мадона излезе, за да представи Сам Смит и Ким Петрас, както и да направи важно изявление. Така или иначе нищо от това, което каза тя тогава, не бе отбелязано, тъй като цялото обществено внимание бе насочено към лицето ѝ, което бе напълно неразпознаваемо.
"Вижте колко съм сладка сега, след като отокът от операциите спадна", написа в Twitter Мадона.
Look how cute i am now that swelling from surgery has gone down. Lol 😂 pic.twitter.com/jd8hQyi2Az
Още: Очаквайте неочакваното в "Ергенът": Дамите направиха избора си, три от тях си тръгнаха (СНИМКИ)
Още: "Ергенът" повлия на психиката ѝ: Анна-Мария с пълна промяна след шоуто (СНИМКА)
— Madonna (@Madonna) February 20, 2023
Коментарите, които постът ѝ провокира, отново са в различните крайности, като феновете на певицата я подкрепят, но има и много други, които смятат, че Мадона се е обезобразила завинаги.
Още: Илон Мъск иска да спаси човечеството, като дарява спермата си
Още: "Дори моята кръв е преуспяваща": Меган Маркъл