Любо от "цифровизацията" се снима във френски филм

12 август 2013, 15:48 часа

Актьорът Любомир Ковачев, който стана известен с рекламния клип за цифровизацията, изкара 12 дни в Париж. Звездата от лентата на Ники Илиев „Чужденецът” посети френската столица заедно с гаджето си Красена.

Още: Мартин от "Ергенът" надникна в книгата на Даниела и разкри истината (ВИДЕО)

Още: След полета в космоса: Кейт Пери била смазана и наранена

„Успях да съчетая ваканцията си с работата. Причината да замина за Париж бяха снимките на френска кинопродукция. Но за съжаление все още не мога да издам подробности за филма. Ролята ми обаче е второстепенна”, разказа за „Монитор” актьорът. След снимките двамата с Красена се отдали на шопинг тур из френските бутици.

„Това е любима част на всяка една жена и нямаше как да лиша приятелката си от това удоволствие,” сподели Ковачев. Гаджето му, с която са заедно от близо две години, останала очарована от френските заведения и кафета. Освен на шопинг тур, Любо обиколил и доста забележителности и музеи. „Имах късмета да отида на изложба на Лихтенщайн в Националния център за изкуство и култура „Жорж Помпиду”. Разгледах и музея „Орсе”. Най-много ме впечатлиха произведенията на Моне и Русе.

Иначе в музея могат да се видят още картини на имена като Едуар Мане, Реноар, Дега, Ван Гог, Пол Сезан, Сьора, Густав Климт, Роден”, споделя впечатленията си актьорът. Той намерил време и да се види с приятели и съученици. Не е тайна, че Любо още от 6-годишна възраст заминава със семейството си за Париж.

Още: Очаквайте неочакваното в "Ергенът": Дамите направиха избора си, три от тях си тръгнаха (СНИМКИ)

Още: "Ергенът" повлия на психиката ѝ: Анна-Мария с пълна промяна след шоуто (СНИМКА)

Снимка: Facebook

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Соня Иванова
Соня Иванова Отговорен редактор
Новините днес