Актрисата Мона Гочев е родила момиченце на 23 януари. Това съобщи самата тя в профила си в Instagram, като публикува поредица от снимки от родилната зала. Бебенцето се казва Леа и е второ дете за Мона и съпруга ѝ Радослав Гочев. Двамата имат син на 4 години, който се казва Никола.
Още: Мигли "фламбе": Как Марина от Hell's Kitchen се подпали (ВИДЕО)
Още: Мистериозно изчезване след сватбата на Джеф Безос и Лорън Санчес: Липсва една от булчинските рокли
Ето какво написа самата Мона часове след раждането: "Добре дошла, Леа Радослав Гочева ♥️
Днес - 23.01.2023 в 12:00 се роди нашето момиче. Благодаря на екипът ПСАГБ "Света София" за грижите и най- вече на д-р Валери Гергов за това, че беше отново с мен и през тази втора бременност @radoslavgocheff , обичам те !"
Мона Гочева се включи в музикалното предаване "Music Idol 2", но стана истински популярна след като се снима в сериала "Революция Z".
Още: Чужденец се влюбил в Яна Маринова заради измама (СНИМКИ)
Още: Нешка Робева искала да оскубе Деси Добрева