Провокативната Лейди Гага отново обърна погледа на всички към себе си. И този път изобретателната и смела певица показа скандалния си нюх, като се съблече за рекламата на новия си парфюм.
Още: Холивуд осиротя: Отиде си обичан актьор
Още: Обявиха имената на водещите в новия сезон на "България търси талант" (СНИМКИ)
Изпълнителката, чийто концерт в България се измести в зала Арена Армеец, се появи чисто гола в черно-бяла рекламна кампания с малки мъже, които "пълзят" по тялото й. Снимките, направени от световноизвестният моден фотограф Стивън Клайн, дебютираха на страницата й в Туитър.
"Няма да лъжа, че съм малко нервна. Отдавна не съм споделя мой проект, но съм много горда от работата със Стивън", споделя изпълнителката на „Poker Face" на страницата си в социалната мрежа, предаде Дейли Мейл.
Ароматът, който съдържа нотки на тамян, мед и кайсия, ще се появи на пазара през август.
Още: Коментарите за Даниела от "Ергенът" нямат край: Ето как реагира Диона
Още: Дъщерята на Наум Шопов му направи татуировка (ВИДЕО)
Ренато Семерари, президент на компанията производител, сподели:
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Асен Блатечки разкри истината: Ще участва ли най-накрая във „ВИП Брадър“ (СНИМКА)
Още: Измама с Веселин Маринов: Продават фалшиви билети за концерт
„Гага е артист, който никога не е задоволен от стандартното – тя винаги избира да постави предизвикателство пред всички и да се опита да направи нещо повече, нещо различно.
Изпълнителката има свои собствени идеи и много често те са страшно интересни и предизвикателни... наистина, тя не е от хората, които ще си кажат „Ок. Така става. Караме нататък”. Гага винаги мисли „Какво още можем да направим?”, допълни Ренато.
Снимка: Steven Klein/Стивън Клайн
Още: Неочаквано: Радина Кърджилова и Пламен Димов вече не са заедно
Още: Мая Нешкова стана баба и разкри тайната рецепта за щастливо семейство