Под прикритие - сезон 3 започна!

17 февруари 2012, 11:41 часа

След супер успешните два сезона на хитовия сериал „Под прикритие”, продуцентите от „Камера” разкриха, че трети сезон се подготвя с пълна сила.

Още: Димитър и Христо като Лита Форд и Ози Озбърн с първа победа на полуфинала в "Като две капки вода"

Още: Принц Хари се изгуби в Лондон след като каза, че е в опасност (ВИДЕО)

За целта екипът на криминалето се събра за една седмица на над 1500 метра надморска висоина в Рила. Там продуцентът Димитър Митовски, изпълнителният продуцент Иван Дойков, режисьорът Виктор Божинов, както и екип от сценаристи, заедно с журналиста Слави Ангелов, пишат новия сезон на сериала.

Членовете на екипа работят на пълни обороти по 6-7 часа на ден.

"Вече сме готови със сценария до 4-ти епизод и мога да ви кажа, че подготвяме най-интересния сезон до момента. Очаквайте много експлозивен екшън и обрати, за които никой не подозира. Засега мога да разкрия само, че част от екшъна ще бъде сниман и тук, в боровите гори на Рила планина", разкри продуцентът Димитър Митовски.

Още: Най-великата песен в историята на Евровизия: Вечен хит (ВИДЕО)

Още: "Не бях подготвен, можеше да умра"

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Весела Софева
Весела Софева Отговорен редактор
Новините днес