Пръстенът на барабаниста на легендарната група The Beatles, Ринго Стар, бе продаден на търг от аукционната къща "Мейкъм" в Санта Моника, щата Калифорния, САЩ, за 28 хил. долара.
Още: Мартин от "Ергенът" надникна в книгата на Даниела и разкри истината (ВИДЕО)
Още: След полета в космоса: Кейт Пери била смазана и наранена
Кореспондент на ИТАР-ТАСС разказва за "Пръстенът на силата" (името на бижуто), който е направен от злато и сребро и инкрустиран с брилянти и черен оникс. Той съдържа и символи на могъщество – египетски лотос с крилете на богинята Изида. Пръстенът бил подарен на Ринго за Коледа през 1976 година от възлюбената му Нанси Ли Ендрюс. Надписът гласи: "Никога няма да разбереш колко много те обичам".
Пръстенът е поръчан при известния бижутер Хайоки Мерифилд, който е правил дизайна на скъпоценни предмети за Джордж Харисън, Майкъл Джексън, Шер, Бол Дилън и други знаменитости.
"Пръстенът на силата" е на обложката на албума на Ринго Стар "Ringo the 4-th", излязъл през 1977 година, пише БГНЕС.
Още: Очаквайте неочакваното в "Ергенът": Дамите направиха избора си, три от тях си тръгнаха (СНИМКИ)
Още: "Ергенът" повлия на психиката ѝ: Анна-Мария с пълна промяна след шоуто (СНИМКА)
Известно е, че музикантът е носил този пръстен дълго време и рядко го е свалял. Веднъж, по време на снимките за филма "Пещерният човек" (1981г.) в Мексико, Ринго повредил пръстена и таска и не успял да го поправи. През този период той се запознал с бъдещата си съпруга Барбара Бах и пръстенът бил върнат на Нанси.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Илон Мъск иска да спаси човечеството, като дарява спермата си