Шакира отново е бременна с момче, съобщава Контактмюзик, цитиран от БГНЕС.
Още: Актрисата Здрава Каменова впечатлява хората по улиците с куче "африкански лабрадор" (СНИМКА)
Още: Уикенд с нериятен край: Мартин от "Ергенът" получи сериозна глоба
Певицата обяви миналия месец, че е бременна с второто си дете от футболната звезда Жерар Пике. Сега майката на Шакира Нидиа и баща й Уилям разкриха, че тя ще роди братче на 19-месечния Милан.
"Много сме щастливи. Тя ще има още едно момченце, съотборник на Милан", разкриха родителите на певицата пред списание "Ола". Макар че знаят пола на бъдещия си внук, Нидиа и Уилям са в неведение относно плановете на Шакира за име на бебето.
Латинозвездата потвърди щастливата новина в интервю пред светско списание и на страницата си в Туитър, като разкри пред милионите си последователи: "Да, очакваме второто ни бебе!! Благодаря на всички ви за добрите пожелания!".
Още: Филип Буков скандализира: Не е за вярване какво предложение отказа (ВИДЕО)
Още: Азис каза каква е цената на славата: Косата ми опада (СНИМКА)
Преди време 37-годишната Шакира заяви, че иска да има голямо семейство с 27-годишния Жерар. "Ако не бяха музикалните ми проекти, вече щях да съм бременна. Бих искала да имам осем-девет деца от Жерар, мой собствен футболен отбор", сподели звездата.