Името на Васил Драганов бе поредното от актьорската гилдия, което бе замесено в скандал за домашно насилие. По всичко личи, че драмата вече е утихнала, а за това се похвали и самият актьор в скорошно интервю.
Още: Даниел Петканов шокира с коментара си за Риана: Направи се, че не ме познава (СНИМКИ)
Още: Помните ли Хасан и Ибрахим от конкурса "Детска Евровизия"? Вижте ги днес (СНИМКА)
Изненада: Мария прости на Миро за побоя (СНИМКИ)
"Не съм сам! Имам жена до себе си, но повече няма да говоря за личния си живот. Не смятам, че той е важен в момента. Освен това не съм я запознал с децата си. Изцяло съм се отдал на тях и съм щастлив от този факт. Ще ги водя и на море. Синът ми тренира футбол, ходим по мачове и първенства и е много талантлив! Отглеждам си бъдещия Меси. Сега всички сме спокойни и нещата са наред". Това сподели за "България Днес" актьорът.
В момента той е във Велинград и си почива с децата си, които са във великденска ваканция. Що се отнася за новата жена в живота на Драганов, в актьорските среди се шушука, че става дума за Ева Тепавичарова - колежката му от Народния театър, а и екранна половинка от "Столичани в повече".
Още: Иво Димчев с нова роля като дядо (СНИМКА)
Още: Вин Дизел загатна, че героят на Пол Уокър може да се завърне за "Бързи и яростни 11"
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Няма да повярвате кой е новият мъж до Джия от "Ергенът" (СНИМКА)