Бизнесменът Мартин Николов - Елвиса спечели първата битка на финалистите в "Игри на волята" 5. Така той получава имунитет на следващия номинационен съвет. Елвиса за пореден път демонстрира остър ум и много добра памет и надви Михаил Кръстев на Арената. Но той ли ще е големият победител?
Още: R. Kelly е в болница след свръхдоза, говори се за опит за убийство
Още: Внезапно почина известна кулинарна и телевизионна звезда
Снимка: "Игри на волята: България"/Facebook
Още: Ясни са всички участници във финалната осмица на "Игри на волята"
Още: Най-после: Том Круз ще получи "Оскар"
Още: Съпругата на Георги Костадинов след трагедията: Изписаха ме с родилките
Последен завърши зъботехникът Иван Рълев. Той трябваше да се изправи срещу своя съюзник в играта - Виолета Стайкова, в двубой за измъкване от елиминационната битка. Рълев реши да се жертва за Виолета и изгуби нарочно, съобщава NOVA.
Кой ще бъде вторият номиниран?
На съвета пред водещата Ралица Паскалева финалистите ще трябва да посочат кой ще е вторият номиниран. Изненада край огъня обаче ще остави участниците без думи. Какво е подготвила Ралица на войните и кой ще се изправи срещу Иван Рълев? Всичко това ще разберем в понеделник, 27 ноември.
Още: Истината за Деси Стоянова е разкрита: Ето защо НЕ се връща в телевизията (СНИМКА)
Още: Синът на Шер е приет в болница след свръхдоза
Любопитно: Мирела от "Игри на волята" получи уникален подарък за рождения си ден (СНИМКИ)