Мъж пострада леко след катастрофа на главния път Е-79 край Кресненското дефиле, предаде БГНЕС. Пътният инцидент е станал към 18 часа в района на бензиностанцията.
Още: Георги Лозанов: Лъжата е най-голямата "победа" на пропагандата (ВИДЕО)
Още: Добър 4, но с няколко стотни по-малко: Грижата за децата в България през 2025 г.
Влекач Рено с унгарска регистрация и без ремарке, пътуващ в посока Кресна, прави ляв завой към бензиностанцията, но отнема предимството на идващият отсреща му лек автомобил.
Той се е блъснал в задната дясна гума на влекача, и я е спукал. Вследствие на удара е пострадал около 40-годишен мъж, пътник в лекия автомобил.
Транспортиран е към УМБАЛ – Благоевград, с болки в гръдната област, като нараняванията му са вследствие на предпазния колан.
Още: Билото на Софийска планина е с нова туристическа маркировка
Още: Ограничават движението в пътен възел “Банкя“
На лекия автомобил са нанесени значителни материални щети. Движението в участъка се извършва в едната лента до приключването на огледа.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Учител за матурата: Пълният и краткият член давят много ученици, да четат внимателно условията
Още: България се готви за "оранжев дъжд" над цялата страна, очакваме странното явление в петък