Станишев: Хората не виждат излизане от тинята, в която ГЕРБ вкара страната

19 април 2012, 18:08 часа • 6279 | прочитания

Хората вече не виждат как ще се излиза от тинята, в която ни вкара ГЕРБ. Трябва да покажем, че имаме волята и конкретните идеи как да измъкнем България от сегашното състояние, заяви Сергей Станишев по време на посещението си в Хасково, съобщиха от пресцентъра на партията.

Още: Почина известен български актьор

Още: Русия атакува не Украйна, а идеята за свободна Европа (ВИДЕО)

Той изтъкна, че важен за БСП момент е предстоящият Конгрес, на който партията трябва да очертае ясни политики – алтернативни на ГЕРБ, на мизерията, на липсата на държавност.

Станишев отбеляза, че днешните управляващи ще оставят на следващото правителство като наследство разбити институции, опоскана хазна, нови дългове, огромни социални напрежения.

Според лидера на социалистите БСП трябва да покаже нов хоризонт за България, да върне държавата на хората. Станишев каза още, че е важно БСП да се приведе в такава кондиция, че да може да се противопостави на фалшификациите, на които станахме свидетели на последните избори.

Още: Законно ли е да ви взимат 800 лева за 12 км пътна помощ? Проверката приключи

Още: Граната в реката: Унищожиха невзривен боеприпас

Редактор: Ирен Габарска

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Деян Георгиев
Деян Георгиев Отговорен редактор
Новините днес