Американец спря Григор Димитров на US Open

2771

Вторият мач на Григор Димитров в откритото на САЩ се оказа и последен за него в турнира. Българската звезда отпадна след загуба 6:7 (5:7), 5:7, 3:6 от представителя на домакините Брендън Накашима.

Нашият тенисист пропусна няколко възможност за пробив в първия сет, а в тайбрека направи 3 двойни грешки. След загубения първи сет като че ли бившият номер 3 в света загуби интерес към мача и не направи нищо, за да обърне резултата в своя полза. За голямо разочарование на българските фенове, които не спряха да го подкрепят до последната точка.

Григор Димитров тръгна с категорична победа на US Open

Най-добрият български тенисист – Григор Димитров, започна по категоричен начин поредното си участие на US Open. Гришо срази ...

При треньора и физиотерапевта на Григор отново бе приятелката му Лолита Османова. Феновете в България се надяват Димитров да покаже по-доба игра на Sofia Open.

Още за участието на Гришо в турнира четете на Sportlive.bg.