Григор Димитров с голяма изненада на Sofia Open 2022 (СНИМКИ)

27 септември 2022, 16:04 часа 3690 прочитания 0 коментара

Голямата българска звезда на световния тенис Григор Димитров изненада децата, подавачи на топки на Sofia Open 2022, и доброволците, помагащи на тенисистите да се чувстват като у дома по време на седмото издание на турнира от сериите ATP 250 в София.

Още: Донесе му болка, но и радост: Феноменът Алкарас сътвори едно от отиграванията на годината в тениса! (ВИДЕО)

Още: В Световния ден на сърцето: успешно завърши първият Национален есенен турнир по тенис на корт, организиран от "Сърце и Мозък"

Голямата българска звезда на световния тенис Григор Димитров изненада децата, подавачи на топки на Sofia Open 2022, и доброволците, помагащи на тенисистите да се чувстват като у дома по време на седмото издание на турнира от сериите ATP 250 в София.
Докато подавачите на топки имаха оперативна среща след тренировка на
централния корт, а доброволците също слушаха специален инструктаж от ръководителите си, изненадващо за всички, сред тях се появи Григор
Димитров. Той бе в компанията на турнирния директор Кей Годкхинди.Голямата българска звезда на световния тенис Григор Димитров изненада децата, подавачи на топки на Sofia Open 2022, и доброволците, помагащи на тенисистите да се чувстват като у дома по време на седмото издание на турнира от сериите ATP 250 в София.

Докато подавачите на топки имаха оперативна среща след тренировка на централния корт, а доброволците също слушаха специален инструктаж от ръководителите си, изненадващо за всички, сред тях се появи Григор Димитров. Той бе в компанията на турнирния директор Кей Годкхинди.

Още: Роджър Федерер алармира за сериозен проблем в съвременния тенис

Още: Академията на Надал я похвали: 18-годишна българка направи най-големия скок в световната ранглиста

Димитров поговори с децата, отговори на въпроси, благодари им за усилията и им пожела успех, съобщиха от пресцентъра на Sofia Open.

Самите деца пожелаха успех на Григор Димитров на турнира пред родна
публика в "Арена Армеец".

Първият мач на любимеца на българските фенове и шампион от 2017 г. на
Sofia Open 2022 е в сряда (28 септември) срещу Иля Ивашка. Двубоят започва около 18 ч.

Още: Григор Димитров съобщи изненадваща новина и обяви ново начало

Още: Не искам щастието ми да зависи от тениса: Говори лекторът Григор Димитров

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Димитър Радев
Димитър Радев Отговорен редактор
Новините днес