Жил Симон отпадна на четвъртфинала в Букурещ

15217

Френският тенисист Жил Симон отпадна на четвъртфиналите на тенис турнира Нъстасе Циряк Трофи в Букурещ.Поставеният под №4 в схемата Симон, загуби от 43-ия в света Лукаш Росол от Чехия с 6:7(2), 2:6. Мачът продължи час и 39 минути. За място на финала Росол ще спори с победителя от мача между Денис Истомин от Узбекистан и Робин Хаасе от Холандия.

Водач в схемата на турнира е Григор Димитров.На четвъртфиналите българинът ще играе срещу Сергий Стаховски от Украйна, днес след обяд.

Григор Димитров: Към всеки мач трябва да подхождаш все едно ти е последният

Бърз, безстрашен и със смело сърце - тези думи използва Григор Димитров, за да опише сам себе си като атлет. В момента най-добрият бълг...