Трагедия в Сао Пауло - огромен пожар унищожи сграда с десетки живущи в нея (ВИДЕО)

02 май 2018, 05:55 часа 1655 прочитания 0 коментара

45 души може да са загинали или да са ранени в резултат на огромен пожар, обхванал многофамилна сграда в бразилския мегаполис Сао Пауло, съобщава най-голямата бразилска телевизия "Глобо", цитирана от БГНЕС.

Още: Обама е ужасен от убийството на Кърк: Може да водим дебати, без да прибягваме до насилие

Още: Кръстиха го Купидон: Простреляха със стрела магаре край Лос Анджелис (ВИДЕО)

Шокиращите данни станаха факт, след като първоначално се съобщаваше за един загинал и за трима изчезнали заради пожара.

Последните данни отчитат регистрациите на жителите в сградата, но това не означава, че всички са под отломките, според телевизията.

Сградата се запали през нощта срещу вторник и се срути изцяло. Огънят се прехвърли върху близката многоетажна сграда, но пожарникарите ограничиха горенето.

Още: Мечка нападна мъж в парка, той я разлюти със спрей

Още: Мъж се вряза с колата си в портата на ФБР, метна американското знаме и избяга (ВИДЕО)

Още: Президентска власт + лична изгода = 5 милиарда криптовалути. Или как семейство Тръмп трупа ли трупа

Още: "Исках да пазя това в тайна": Публикуваха съобщенията между убиеца на Чарли Кърк и съквартиранта му (ВИДЕО)

Според предварителните данни причина за пожара може да бъде семейна разправия. Двойката се карала край огнище за готвене със спирт. Жената бутнала мъжа в момента, в който той сипвал спирт в огъня и дрехите им се подпалили. Двамата успели да се спасят - те свалили горящите дрехи и избягали от сградата.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Ачев
Ивайло Ачев Отговорен редактор
Новините днес