Циркова мечка на ховърборд се нахвърли върху дресьора си в Русия и му изяде пръчката. За инцидента разказва Daily Mail.
Още: Много силно земетресение разлюля крайбрежието на Филипините (ВИДЕО)
Още: Доналд Тръмп: Разреших конфликт на 3000 години (ВИДЕО)
Ето хронологията на инцидента
Случката се разиграва в Бийск пред очите на стотици деца и родители в Русия.
Разяреният женски звяр първо зарязва ховърборда и удря укротителя Сергей Причинич, за да го прикове към земята.
Артистът на цирка се мъчеше да се освободи, докато ядосаната кафява мечка на име Поничка, прегриза пръчката, която държеше в ръката си, за да я контролира.
Още: След атака: Холандски кораб гори и се носи в Аденския залив
Още: Тръмп постави ултиматум на "Хамас" да приеме предложението му за мир (ВИДЕО)
Представител на цирка мушка друга пръчка към хищника през преградата, отделяща публиката от ринга. ОЩЕ: Мечка нахлу в американски бар (ВИДЕО)
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Южна Корея повиши националното ниво на киберзаплаха (ВИДЕО)
Още: Израел съобщи за предполагаема терористична атака в окупирания Западен бряг (ВИДЕО 18+)
Звярът най-накрая се отдалечава достатъчно, за да позволи на изпълнителя да стане, докато разтревожените зрители го гледаха ужасени. Инцидентът можеше да бъде фатален за треньора, но той запази спокойствие. В докладите се казва, че дресьорът е бил откаран по спешност в болница, но това беше отречено от цирка.
Сякаш нищо не е станало
Учудващо, мечката преодоля агресията си и тръгна да върви послушно с Причинич, сякаш нищо не се е случило. ОЩЕ: Мечка опита да "пазарува" антики в САЩ, но й се размина (ВИДЕО)
Още: Катар: Ще обсъдим плана на Тръмп за Газа с “Хамас“ и Турция
Още: "Моля ви, намерете детето ми незабавно": Училище се срути в Индонезия (ВИДЕО)