Летищата Абу Даби и Дубай спират да обслужват пътници

24 март 2020, 16:04 часа • 3716 | прочитания

Летищата в Абу Даби и Дубай ще спрат да приемат и изпращат всички пътнически полети с цел борба с разпространението на коронавирус. Това съобщи телевизионния канал Al Hadath, цитиран от TACC.

Още: С пълна газ по магистралата, но недостатъчно: Командир на "Хизбула" умря при израелски въздушен удар (ВИДЕО)

Още: МААЕ потвърди щети по реактора, даващ на Иран алтернативен път към ядрено оръжие (ВИДЕО)

Според информацията мярката ще влезе в сила от полунощ на 26 март и ще бъде валидна две седмици. Ще бъде направено изключение за евакуационните полети. 

Според последните данни броят на заразените с коронавирус в Обединените арабски емирства (ОАЕ) е достигнал 198, като двама са починали, а 41 пациенти са се възстановили.

Агенция "Фокус" посочва, че в неделя местната Национална агенция за извънредни ситуации, кризи и природни бедствия, съвместно с авиационните власти, решиха да прекратят пътническите полети и транзитното преминаване през страната за две седмици.

Още: Иран за пореден ден порази Беер Шева, Израел се хвали с ударен ядрен център и убит командир (ВИДЕО)

Още: Докато Тръмп гледа Близкия изток, Лондон защитава Тайван и лази по нервите на Китай

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Румен Скрински
Румен Скрински Отговорен редактор
Новините днес