Балкан би Левски и поведе с 1:0 на полуфинала

12351

Балкан (Ботевград) победи с 89:77 Левски в първия мач от полуфиналните плейофи от Националната баскетболна лига в Ботевград. Местният тим имаше категорично превъзходство над съперниците си. Минута преди края на мача те водеха с 83:75.

"Вкарахме важни стрелби накрая и направихме добра защита. В последните минути имаме 7 точки вкарани", каза треньорът Александър Тодоров пред news TV7.

Билет по 3 лв. за Балкан - Левски в Ботевград

По 3 лв. за билет са определили домакините на полуфиналния плейоф между Балкан (Ботевград) и Левски от Националната баскетболна лига. М...

"Играчите на Балкан търсеха повече успеха. Поздравления за кмета, това което направил в тази зала", бяха първите думи на треньора на Левски Тити Папазов. Той не пропусна да отбележи, че за успеха на местния има има подкрепата на агитката. "Нямам забележки към съдийството, каза Папазов. Вторият мач е в неделя в София.

Лукойл поведе на Черно море в серията

Баскетболният шампион на България за последните 11 сезона Лукойл Академик победи Черно море Порт Варна с 93:74 в първия мач от полуфина...