Хасково смачка Нефтохимик 2010 като гост и повежда за бронза

6860

Хасково смачка самочувствието на Нефтохимик 2010 след разгромяващ победа с 67:47 в Бургас, в първия мач от серията за трето и четвърто място.

Момичетата на треньора Елена Станкова не оставиха домакините да си помислят, че могат да спечелят двубоя. На полувремето още, резултатът бе 36:22 в наша полза, съобщава haskovoinfo.

Дунав изравни на Левски във финалния плейоф

Дунав 8806 победи Левски с 69:47 (19:7, 13:12, 19:5 и 18:23) точки във втория мач от финалната серия на първенството на Националната ба...

23 т. за гостенките записа Уолтия Рол, Лидия Върбанова- 21 т., а 10 т. добави Корин Адамс. Така хасковлийки поведоха в серията с 1:0 и им трябва още един успех, за да се поздравят с бронзовите медали. В събота тимът на Елена Станкова е домакин на Нефтохимик в зала Дружба от 17.30 часа.