Бербатов: Ако всичко е честно и прозрачно, накрая ще бъдем победители

12 октомври 2021, 10:13 часа • 1597 | прочитания

Ако всичко е честно и прозрачно, накрая ще бъдем победители. Това заяви кандидатът за президент на БФС Димитър Бербатов при пристигането си за извънредния конгрес на централа. С него бяха членовете на екипа му Петър Величков, Мартин Петров и Стилиян Петров.

Още: Трус след трус на "Колежа"! Още една ключова фигура напусна Ботев Пловдив

Още: Битка на всички фронтове: Лудогорец удари по ЦСКА - отмъква трансферна цел на "червените" с милионна оферта

„Очаквам да спечелим. Казах го много пъти, ако всичко е честно и прозрачно, накрая ще бъдем победители. Ние вече сме победители поради това, което направихме. Вървим с високо вдигнати глави. Чакаме да разберем кога ще влезем, ще можем ли да кажем нещо.

В такива надпревари и мачове са съпроводени от подобни неща – но, за да няма, апелирахме Вие да сте вътре. Ние сме морални победители, нищо не може да развали нашето настроение“, започна той.

„Оттук-нататък изборът е на делегатите на клубовете. Запознат съм, нещо, което в крайна сметка, и самите делегати трябва да се хранят. Всеки има различен подход към нещата – не мога да ги виня за това как виждат нещата. Делегатите да гласуват по съвест, само заедно сме силни. В крайна сметка, ние направихме това, което можем“, сподели още бившият национал, цитиран от БГНЕС.

Още: Вили Вуцов заплаши БФС: Този път ще има съд до дупка! (ВИДЕО)

Още: "Предприе рисковани действия": Джипът на Наско Сираков с опасно изпреварване на пътя (ВИДЕО)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Тодор Беленски
Тодор Беленски Отговорен редактор
Новините днес