България загуби гол преднина и eдва издрапа до равен в Прищина

25 март 2019, 23:40 часа 9451 прочитания 0 коментара

Националният отбор на България остава без победа в квалификациите за Евро 2020. Това стана факт, след като "трикольорите" завършиха 1:1 с Косово при гостуването си в Прищина.

Още: БФС официално отложи мачове на Левски и ЦСКА

Още: ВАР отмени две дузпи и гол, но ЦСКА 1948 пак намери път към топ 3 на efbet Лига

Васил Божиков даде аванс за България в края на първата част, въпреки че по-чистите положения бяха за домакините.

През втората част Косово продължи да играе по-стабилно и стигна до изравнителното попадение 30 минути преди края чрез Арбер Зенели.

До края на срещата отново по-добрите положения бяха за домакините, но до втори гол не се стигна, благодарение и на добрата игра на Николай Михайлов.

Още: Керкез ще залага твърдо на Санянг! ЦСКА се размина със "сигурен нов"

Още: Официално: Левски представи искан от Стоилов в Гьозтепе, ще замества Ван дер Каап

Голямо впечатление в срещата направиха и смените на Петър Хубчев. Вместо "лъвовете" да търсят победата в срещата, селекционерът реши да пусне в игра двама защитници в лицето на Петър Занев и Валентин Антов, които замениха съответно Спас Делев и Георги Костадинов.

Подробности за развитието на двубоя, вижте в sportlive.bg

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Тодор Беленски
Тодор Беленски Отговорен редактор
Новините днес