Черноморец си го изкара на Любимец - 5:0

10407

Черноморец разгроми отбора на Любимец с 5:0 в мач от втората седмица на  "А" група. Бургазлии избухнаха след като преди три дни изпуснаха куп положения в мача за Купата срещу Локомотив (София), загубен с 0:1.

Милен Василев откри резултата още във втората минута, като след попадението домакините стояха още по-добре на терена. В 33-ата минута Емил Грозев от гостите получи директен червен картон и съвсем предреши изхода на мача.

Три минути след началото на втората част Емил Аргиров от Любимец си отбеляза автогол. Това пречупи тима гостите, като след това последваха още три попадения в тяхната врата.

Още в 51-ата минута Славчо Шоколаров направи резултата класически, девет минути по-късно Карлос Фонсека също бе точен. Милчо Ангелов оформи крайния резултат в 74-ата минута.

"Акулите" събраха 25 точки, но са с девет по-малко от спасителното десето място. Съдбата на Любимец пък изглежда предрешена.Тимът е с 18 точки на 12-о място.