Голям шок за Лудогорец: Крумовград победи шампиона на България! (ВИДЕО)

4830
Снимка: facebook.com/pfcludogorets1945

Българският шампион Лудогорец претърпя голям крах на старта на новия сезон в Първа лига, след като загуби гостуването си на новака в елита Крумовград с 1:3 в мач от първия кръг. Разградчани, които излязоха с резервен състав, бяха тотално неузнаваеми и закономерно загубиха.

Ранният шок за Лудогорец

Още във втората минута Доминик Янков пропусна страхотен шанс за попадение. Четири минути по-късно Божидар Кацаров успя да засече центриране от корнер, за да открие резултата. Десетина минути по-късно Александър Колев удвои, а и за двата гола асистенции даде Серкан Юсеин.

Тройната смяна на Ивайло Петев

В 39-ата минута Доминик Янков все пак успя да върне едно попадение за гостите от Разград. На почивката Ивайло Петев извърши тройна смяна, пускайки в игра Кирил Десподов, Кайо Видал и Марсел Хайстер. И промените обаче не дадоха търсения импулс в играта на "зелените".

Грубата грешка на вратаря на Лудогорец

В средата на втората част Мартин Сораков успя да отбележи трето попадение за Крумовград, възползвайки се от груба грешка на вратаря Симон Слуга. Стражът напусна голлинията си в опит да пресече подаване, но не успя да изчисти и подари топката на съперника.

Героят за Крумовград

Много силен мач за Крумовград направи опитният страж Янко Георгиев, който дебютира за новия си отбор. Вратарят спаси няколко голови ситуации и очаквано бе избран за Играч на мача, носейки много сладки три точки на Крумовград.

Нова загуба за Лудогорец - "поправителният" е в сряда

Лудогорец стартира новия сезон с поражение - и то само няколко дни след загубата от Балкани в квалификациите на Шампионска лига. Сега за Лудогорец предстои реванш срещу Балкани в Разград в сряда, в който Петев отново ще се завърне към традиционните си титуляри.

ОЩЕ: В Лудогорец се ядосаха на "глупости" за Петев: Знаем какво целят