Ясен Петров обяви групата на България за мачовете с Италия, Литва и Грузия

23 август 2021, 15:14 часа • 4284 | прочитания

Националният селекционер Ясен Петров обяви пълния списък с футболисти, повикани в лагера на България А за предстоящите световни квалификации срещу Италия (2 септември) и Литва (5 септември), както и за приятелската среща с Грузия на 8 септември.

Още: Голям скандал в българския футбол! Баща и син скочиха да бият съдия, имаше и тирада след мача (ВИДЕО)

Още: 4-голово дерби на дъното! Румънец поведе клуб от Първа лига към спасението

Избраните от Петров играчи ще се изправят срещу Италия и Литва в световни квалификации, съответно на 2 и 5 септември, както и срещу Грузия в приятелски мач на 8 септември.

Селекционерът вече бе обявил шесто,а футболисти от чужбина, които е повикал за тези три двубоя, а сега допълни състава и с още деветнадесет имена от родното първенство.

Категорично най-големи дискусии ще породи присъствието на Николай Михайлов от "Левски". Столичани са далеч от най-добрите си дни, а капитанът им Михайлов е допуснал 8 гола в 4 мача досега.

Още: Какво ще реши Томаш? Сериозен проблем за ЦСКА преди мача с Берое

Още: Под индиго: Мъри Стоилов преживя една и съща криза в Левски и Гьозтепе

Друг от вратарите в списъка му, Даниел Наумов от ЦСКА 1948, пък има 11 допуснати попадения в 3 двубоя, но е запазил и една суха мрежа.

Всички повикани от Петров футболисти вижте в SportLive.bg.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Тодор Беленски
Тодор Беленски Отговорен редактор
Новините днес