Крумовград спря похода на ЦСКА 1948 към челото в efbet Лига (ВИДЕО)

2289
Снимка: facebook / FCKrumovgrad

Отборът на ЦСКА 1948 допусна изненадваща загуба от Крумовград с резултат 0:3 на стадиона в Бистрица в среща от 20-ия кръг на efbet Лига. "Червените", които завършиха трети в елита през миналия сезон, допуснаха четвърта загуба през новата кампания и остават на шесто място.

Крумовград победи ЦСКА 1948

След като през седмицата ЦСКА 1948 обърна Берое за 1/4-финал в Купата на България, сега възпитаниците на Николай Панайотов се огънаха срещу новака Крумовград, който също победи Берое в последния си мач, но в шампионата.

Юсеин и Колев донесоха трите точки на Крумовград

Крумовград откри резултата в Бистрица чрез Серкан Юсеин в 27-ата минута. В началото на второто полувреме пък нападателят Александър Колев удвои преднината на гостите. До края на мача ЦСКА 1948 така и не намери отговор на инкасираните попадения, а дълбоко в добавеното време Октай Юсеин оформи крайното 0:3.

ЦСКА 1948 остава на шеста позиция в efbet Лига

В класирането ЦСКА 1948 заема шеста позиция с 32 точки - на три пункта от четвъртия и петия Левски и Локомотив Пловдив. Тимът е на 13 точки от лидера на Черно море, който е с два мача повече. Крумовград пък заема 10-о място с 24 точки.