Левски е подписал договор с българско крило, което ще се присъедини към отбора на Николай Костов след края на сезона. Става въпрос за 24-годишния офанзивен футболист на Хебър Пазарджик – Ангел Бастунов. Това съобщиха колегите от „Тема спорт“.
Още: 4-голово дерби на дъното! Румънец поведе клуб от Първа лига към спасението
Договорът на Бастунов с Хебър изтича
Според информациите ръководството на Левски и Бастунов са сключили предварителен договор за преминаването му на стадион „Георги Аспарухов“ и той вече може да се счита за играч на „сините“. Офанзивният футболист ще пристигне при столичани без пари, след като договорът му с Хебър изтича след края на сезона.
Той е основен футболист на Хебър Пазарджик
Ангел Бастунов се представя много силно с екипа на Хебър Пазарджик през този сезон. 24-годишният футболист има на сметката си общо 32 мача за тима на Любослав Пенев във всички турнири, в които е реализирал 5 попадения и е направил три асистенции. Бастунов е оценен на 500 хиляди евро.
Още: Какво ще реши Томаш? Сериозен проблем за ЦСКА преди мача с Берое
Още: Под индиго: Мъри Стоилов преживя една и съща криза в Левски и Гьозтепе
Вчера пък Левски обвърза основен халф с дългосрочен договор.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: "В Лудогорец равенството създава драма, а загубата се приема като край на света"
Още: Веласкес каза дали Левски ще прави шпалир на Лудогорец и разкри за куп проблеми (ВИДЕО)