Лудогорец разгроми румънци в последния си мач по време на подготвителния лагер в Австрия. „Орлите“ се наложиха с категоричното 4:1 над състава на Университатя Крайова. Попаденията за българския шампион реализираха Кайо Видал, Рик Джонатан, Сон и Руан Крус.
Още: Вили Вуцов заплаши БФС: Този път ще има съд до дупка! (ВИДЕО)
Още: "Предприе рисковани действия": Джипът на Наско Сираков с опасно изпреварване на пътя (ВИДЕО)
Лудогорец набързо поведе с 2:0
Лудогорец поведе в резултата в 30-ата минута на двубоя. Бившият футболист на Левски Гьоко Зайков допусна грешка в защита и топката попадна в Кайо Видал, който сам срещу вратаря се разписа за 1:0.
Само 7 минути по-късно разградчани стигнаха до второ попадение. Чочев изведе Рик Джонатан на добра позиция и крилото се разписа с много техничен удар. До края на първата част „орлите“ имаха още преимущество, но така и не реализираха трети гол.
Още: Левски изкарал десетки милиони от доведени от Мъри
Още: Рокадите на "Колежа" започнаха! Основна фигура зад успехите на Ботев Пловдив напусна
💪 Край на мача. Победа за Лудогорец с 4:1 ⌨️ Какво се случи по време на мача 👉...
Posted by PFC Ludogorets 1945 on Saturday, June 29, 2024
След почивката Лудогорец продължи да вкарва
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Трансферът се пече: Голаджия на Лудогорец е пред завръщане в елита на родината си
Още: Венци Стефанов пак захапа изгонен от Славия: Новият капитан не е по-висок, но има по-голямо сърце
Малко след началото на второто полувреме Лудогорец вкара трето попадение. Текпетей намери Сон в наказателното поле на съперника и той с мощен изстрел извън границата на пеналта матира стража на Крайова.
Лудогорец продължи да бъде по-добрия тим и в 56-ата минута реализира четвърти гол. След нова грешка в защитата топката попадна в Чочев, който асистира на Руан Крус за 4:0. Малко по-късно Университатя Крайова върна едно попадение чрез Елвир Колич, но силите на румънците не стигнаха за нищо повече.
Преди три дни Лудогорец победи петия в Швейцария - Санкт Гален.
Още: Сензацията в Първа лига отмъква без пари ас на Черно море
Още: Напрежение в „червено“: Българите в ЦСКА се цупят на Томаш