Национал на България сменя Черно море с 4-кратен шампион на Шотландия

02 юни 2024, 17:53 часа 2402 прочитания 0 коментара

Национал на България сменя Черно море с 4-кратен шампион на Шотландия. Става въпрос за 24-годишния вратар на варненци Иван Дюлгеров, който е силно желан от местния Хибърниън. Това съобщиха колегите от „Мач Телеграф“.

Още: Герой от САЩ'94: Избягах от България след разговор с Илия Павлов (ВИДЕО)

Още: Треньорът на Лудогорец направи признание, което може да натежи на "орлите" в Северна Македония

Дюлгеров изигра 130 мача за Черно море

Иван Дюлгеров е юноша на Черно море като премина през всички гарнитури на „моряците“ преди да пробие в първия състав. До момента той има на сметката си общо 130 мача за варненци във всички турнири, в които е успял да опази мрежата си „суха“ 55 пъти.

Иван Дюлгеров

Тимове от Русия също искат Дюлгеров

Националът има договор с Черно море до 30 юни и отказа да го поднови като ще напусне отбора като свободен агент. Сериозен интерес към 24-годишния страж имаше от тимове от Русия, но сега изглежда, че той е доста по близо до преминаване в Хибърниън.

Още: Треньорът на АЗ Алкмаар разкри за голяма липса преди плейофа с Левски за Лига на конференциите

Още: Лудогорец е 10 пъти по-скъп от Шкендия! Само Текпетей струва повече от всички титуляри на северномакедонците

Преди дни стана ясно, че звезда на Черно море може да заиграе в Серия А.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес