Неделев още го може! Лудогорец изхвърли ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

2631
Снимка: Ludogorets.com

Лудогорец елиминира ЦСКА 1948 и се класира за полуфиналите на Купата на България. "Орлите" надвиха "червените" с 3:1 на "Хювефарма Арена". Тодор Неделев напомни за себе си с две попадения, а Рик Джонатан също се разписа. Почетният гол за гостите бе дело на Педриньо. Сред най-добрите 4 тима на надпреварата са още Хебър, ЦСКА и Ботев Пловдив.

Тодор Неделев откри резултата с неспасяем шут от фал

Очаквано разградчани започнаха в по-добро темпо. В 17-ата минута Тодор Неделев изпълни прекрасно пряк свободен удар от 20 метра, като топката се заби под гредата и влетя във вратата за 1:0. До края на първото полувреме Рик Джонатан и Кайо Видал се отчетоха с пропуски. На старта на втората част играещият с №88 в зелен екип отново попадна под светлината на прожекторите.

ОЩЕ: Лудогорец изпрати оферта за исландски национал с български паспорт

ВАР-ът на Actualno

Валят голове след почивката

Тодор Неделев стреля от далечно разстояние и с помощта на рикошет матира Генадий Ганев, за да удвои аванса на своя тим. ЦСКА 1948 се върна в мача в 58-ата минута. Реян Даскалов намери Педриньо, а бразилецът преодоля Симон Слуга за 2:1. В заключителната фаза на срещата Джонатан сложи точка на спора с удар от малък ъгъл.

ПЪРВА ЛИГА: Лудогорец мина лесно през десет от Берое и се върна на върха в Първа лига (ВИДЕО)