Полски средняк с интерес към Анди Краев

29 май 2023, 10:51 часа 1372 прочитания 0 коментара

Полският Видзев Лодз проявява интерес към един от основните футболисти на Левски Андриан Краев. Това съобщиха колегите от „Тема спорт“. Според информациите 24-годишният футболист е бил наблюдаван няколко пъти този сезон от скаути на тима от Лодз.

Още: Киров коментира червените картони на Ботев Пловдив и обясни защо Неделев отсъства

Още: Александър Тунчев обясни защо направи смяна в 26-ата минута, след която Арда вкара 5 гола

Видзев не се представи на много високо ниво през този сезон, като завърши на 12-та позиция в местната Екстракласа. Поради тази причина ръководството на клуба стяга селекция, с която да опита да атакува по-предни места и дори тези позиции, които дават право на участие в евротурнирите.

Андриан Краев

Краев е бил наблюдаван и от шампиона на Полша Ракув, но за момента е малко вероятно клубът да предприеме действия по неговото привличане. Както е известно сериозен интерес към полузащитника има и от страна на унгарския Ференцварош, като Левски дори получи оферта за правата на играча през зимата, но тя бе отхвърлена.

Още: Голям проблем за Левски! Веласкес загуби един от най-важните си играчи за Сабах

Още: Тотален крах за Ботев Пловдив! "Канарчетата" бяха разпердушинени от Арда в мач с 2 червени картона

През този сезон дефанзивният халф има на сметката си 34 мача за „сините“ във всички турнири. В тях той е реализирал три попадения и е направил три асистенции. Краев е оценен на 1 милион евро.

Онзи ден пък стана ясно колко пари ще получава спряганият за нов треньор на Левски – Саво Милошевич.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес