Стоев критикува играчите за изравнителния гол

9385

Треньорът на Лудогорец Стойчо Стоев си тръгна много разочарован от стадион "Тича" след 1:1 с Черно море в мача от 33-ия кръг на "А" група. Изравнителното попадение домакините вкараха в 92-ата минута.

"Определено и двата тима искаха победата. Много глупаво допуснахме да изравнят, но това го има във футбола. Знаехме, че в последните минути ще има изсипване на топката и много борба, но не реагирахме адекватно, критикува Стоев. - Черно море не са лош отбор, те могат да се противопоставят на всеки в България - и на нас, и на Литекс, и на всички. Стойностен отбор са, а във Варна се играе трудно. Не сме скачали срещу съдията. Аз не коментирам съдийството вече почти 8 месеца, откакто съм на работа в Лудогорец. Избягвам да говоря по тази тема, не виждам и сега защо да го правя. Съдията се опитваше да даде равни шансове и на двата отбора".

Гонзо: Дано и на нас ни дадат такава дузпа някога

Треньорът на Черно море Георги Иванов-Гонзо се похвали, че отборът му е играл като равен с шампиона Лудогорец. Варненци направиха 1:1 н...