Джонатан Линдсет ще е първи капитан на ЦСКА в началото на сезона. Решението е взето от старши треньора Томислав Стипич. Норвежкият халф ще изведе съотборниците си с лентата на „Хювефарма Арена“ в Разград при гостуването на Лудогорец от първия кръг в първенството.
Още: Капитанът на "червените", спряган за трансфер в Левски, напуска ЦСКА 1948
Още: Алдаир: Ще търсим бърз гол срещу АЗ Алкмаар, Левски никога не се предава (ВИДЕО)
Джонантан Линдсет ще е капитан на ЦСКА
Информацията съобщават колегите от "Тема Спорт", които припомнят, че по време на лятната подготовка близо двуцифрен брой "червени" футболисти бяха капитани за поне едно полувреме. Тогава хърватският специалист с германски паспорт обясни, че иска всички негови възпитаници да са лидери.
ОЩЕ: ЦСКА намери решение на най-големия си проблем
Още: Хулио Веласкес: АЗ Алкмаар не бяха по-добри от нас, изходът на плейофа остава отворен (ВИДЕО)
Още: Изгонен от ЦСКА стана обект на шеги и заблуди български медии
Петров - втори капитан, Юга - никога повече
В последната контрола на "армейците" лентата бе именно на ръката на Линдсет. Негов заместник ще е Християн Петров. Със сигурност повече тази роля няма да изпълнява Амос Юга, който бе посрещнат най-лошо от феновете на „Васил Левски“ миналата неделя.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: "Maybe"-то на Венци Стефанов се превърна в "Yes": Славия подписа с юноша на сръбски гранд
Още: Бразилски "майстор" от Първа лига е пред трансфер в Украйна
ОЩЕ: Страхотни новини: Лечението на Илиан Антонов приключи, време е за възстановяване (СНИМКА)