Ужасяваща европейска вечер за Лудогорец

13390

Шансовете на Лудогорец да се класира за плейофите в Шампионска лига изглеждат минимални, след като "орлите" допуснаха поражение с 2:0 от Апоел в Беер Шева.

Мачът не се разви изобщо по вкуса на Лудогорец, а още през първото полувреме Апоел поведе след страхотна акция и гол на Нуакеме. Домакините пропиляха още няколко положения и водеха само с един гол разлика до почивката.

Разкошният стадион в пустинята, на който Лудогорец ще играе (ВИДЕО)

Апоел (Беер Шева) може и да е непознат за българските фенове отбор, но дори този тим има стадион за чудо и приказ. Въпреки че е разполо...

След нея Лудогорец внесе нужните корекции в играта си и заигра по-добре, но бяха изненадани в 79'. Защитата позволи на резервата Оханна да овладее между двама и да стреля, топката рикошира в Пластун и влетя в мрежата - 2:0.

Българският шампион не стоеше слабо на терена, но пропусна своите най-добри положения. В грешник за тима се превърна Вандерсон, който сам пропиля 3 чисти положения за гол, а това направи задачата на "орлите" за реванша много, много трудна.