Да си богат, не е нещо лошо

30 януари 2018, 8:37 часа 1763 прочитания 0 коментара

Това заяви Емил Димитров - Ревизоро, председател на парламентарната комисия за наблюдение на приходните агенции, борба със сивата икономика и контрабандата, в ефира на Нова телевизия по отношение на акцията на прокуратурата, насочена към собствениците на луксозни автомобили и скъпи имоти.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Новините днес