Престъпността ще зачести. Няма как това, което ни се случва в последната година, да не се отрази и на тази страна от живота.
Още: Затворен е пътят Русе - Бяла заради катастрофа
Още: Заради страх от сплашване и обида "послушни бухалки": Съдиите, задържали Коцев, си направиха отвод
В по-малките населени места често има престъпления, в които възрастни хора стават обект на агресия. Това се случва с оглед на безработицата, заяви пред Нова тв криминалният психолог Тодор Тодоров.
Най-вероятно ще зачестят случаите на домашно насилие, възрастните хора ще станат обект на още по-големи измами. Хората ще се опитат да задоволят елементарните си потребности, допълни Тодоров.
Според него пандемията няма да доведе до сформирането на нови престъпни групи.
Още: ВМЗ-Сопот атакува Радев след скандалното видео: Служителят ни призна, че е бил подведен (ВИДЕО)
Още: Жесток побой: Мъж е с четири счупени ребра, задържаха нападателя
Всеки пети човек, който е преболедувал вируса, има проблеми. Общувам с доста хора, които са били болни.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
При всички от тях има страх и очакване нещо лошо да се случи. По-важното обаче е как можем да помогнем на тези хора, каза още Тодоров.