Висш разум е решил да направи експеримент и е създал човечеството, което е пред голямо изпитание.
Още: „Той е толкова мил и скромен и ме разбира толкова добре!“: 7 скрити признака на нарцисист
Още: Ефективни техники, с които вие да управлявате стреса, а не той вас
Тази теза разви Тодор Великов в ефира на ТВ7, цитирана от "Стандарт".
След човечеството на Земята ще останат едва 144 хил. жители. Според Великов Библията е написана от един единствен човек в неговите прераждания. Там той е описал четирите нива, пътища, по които е минало човечеството, за да стигне до днешното си състояние – минерал, растение, животно, човек.
Човеците имат определена задача, а преди милиарди години Висшият разум, който наричаме Господ, е решил да направи експеримент с една част от ангелската йерархия, която е имала изключителни възможности, но е нямала сърце и душа.
Още: Кога е Борисовден и какво се прави на този ден?
Още: Какъв църковен празник е на 2 май: Какво ТРЯБВА и НЕ трябва да се прави утре?
Когато им ги е дал, той ги довел на Земята, която е вид училище. Сега ни предстои изпит, но за да бъдем допуснати до него, ние българите трябва да концентрираме енергията си и да помогнем на останалите хора.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Един от най-загадъчните случаи във Ватикана: Безследно изчезналата 15-годишна Емануела
Една малка част от населението след изпита ще отиде от пета, в шеста раса. Този, който не вземе изпита, ще бъде върнат назад във времето. Няма смърт, а има преминаване от един тип живот към друг, твърди гостът.
Петър Великов, който е брат близнак на Тодор Великов, смята че всичко, което ти е определено от Висшия разум и не свършиш в този живот, се наслагва като тежест в следващия. Според него болните на Земята ще се увеличават, защото навсякъде по света здравеопазването става все по-скъпо, а от друга страна хората са намръщени, а трябва да се усмихват и да правят нещо позитивно всеки ден. Болестите означават, че в предишен живот си правил лоши неща, добави Тодор.
Ясновидката Василка Анакиева показа на аудиторията диплома от БАН, която признава способностите й. Тя предсказа, че през 2012 г. идва катаклизъм в Тихия океан, където има огромен вулкан. Трябва да се спрат ядрените опити, защото цунамитата и земетресенията са в резултат от тях, твърди гадателката.
Още: Кои са най-известните думи от шопския диалект?
Още: Коя е най-добрата марина за печеното агнешко?
Тя разказа за посещението на същество от друго измерение в нейната къща през 2009 г. Тя е убедена, че НАТО, Пентагона и НАСА знаят всичко за извънземните, но не искат да го популяризират. Според нея всеки човек има дарба да контактува с извънземни, но трябва да достигне ниво, в което да му се отвори горната чакра.
Отец Георги Спасов каза, че в Библията има много хубава препоръка – "да внимаваме". Човекът е единственото същество на света, което може да мисли и помни. Според него има висш разум, но той не може да бъде достигнат и видян. Той отрече да има прераждания, както и тезата на Тодор Великов, че Библията е написана от един единствен човек.
Редактор: Рени Попова