Попокатепетъл - един от най-страховитите вулкани в Мексико, глътна огромно НЛО, предаде БЛИЦ.
Още: Паунд - лев. Колко струва един британски паунд към български лев днес, 2 май /валутен калкулатор/
Видеокамера, която следи активността на вулкана, е регистрирала навлизането на неидентифицирано цилиндрично тяло в гърлото на димящата отскоро планина.
Уникалните кадри са излъчени по мексиканската телевизия Televisa, а компетентните инстанции не могат да обяснят този феномен. Скоростта на НЛО при падането във вулкана е такава, че би трябвало сблъсъкът да предизвика взрив, но сеизмичните станции не са регистрирали нищо съществено точно в този момент.
Попокатепетъл (5400 м) е втората най-висока планина в Мексико и от април т.г. хвърля пепел и лава. Стълбът дим и сиянието на неговия кратер с диаметър около 900 метра се забелязват от Космоса.
Още: Стихотворение на деня, 2 май, от Валери Петров
Още: Лунен календар за май 2025: Кои са най-добрите дни за боядисване на косата
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Привличат ли се противоположностите - учените имат категоричен отговор
Още: „Той е толкова мил и скромен и ме разбира толкова добре!“: 7 скрити признака на нарцисист
Редактор: Десислава Симова