Гост лектор от Google идва на семинар за Google Analytics

19 септември 2012, 17:27 часа 4444 прочитания 0 коментара

Семинар, специализиран за Google Analytics™,  ще се проведе на 09.10.2012 г. в ЦТЦ Интерпред, гр. София.

Още: Дацов за прехода към еврото: Проблемът не е спекулата, а липсата на обучение

Още: Нов ценови скок на олиото се задава през есента

Mariusz Gasiewski, гост лектор от Google, ще изнесе 2 лекции.

Семинарът е озаглавен „Използваш ли ефективно Google Analytics?" и се организира от Interactive Seminars, част от дигитална агенция Interactive Share.

Лекции ще изнесат още няколко онлайн маркетинг експерти от България - Ивелина Манова от Interactive Share, Маргарита Евтимова от Telerik, Георги Георгиев от Webfocus, Драгомир Григоров от Инвестор.БГ АД, Венцислав Василев от Банка Пиреос България АД.

Още: Левон Хампарцумян: За да не поскъпват храните лекарството е само едно

Още: "Не" на руския петрол, "да" на нашия: САЩ изкушават в Азия, Москва зарязва Индия за сметка на Китай (ВИДЕО)

Семинарът ще запознае посетителите в детайли с функционалностите и възможностите на Google Analytics. Ще се представят реални примери как да се анализира аудиторията, данните, за да взимат правилни бизнес решения.

Събитието е подходящо за хора управляващи уебсайтове, онлайн маркетинг специалисти, собственици на онлайн магазини, уеб администратори и др.

За да си гарантирате достъп до семинара е нужна предварителна регистрация и заплащане на входяща такса.

Регистрация: 150 лева (вкл. ДДС)

Още: Бюджетният дефицит на Русия вече надхвърля годишната цел с 30%

Още: Мед на нормални цени в еврозоната: Говорят дългогодишни пчелари

Ранна регистрация -20%: 120 лева (вкл. ДДС) (само до 25.09.2012г.)

Още информация ТУК.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Васил Хаджийски
Васил Хаджийски Отговорен редактор
Новините днес