Русия заяви, че е отблъснала всички атаки на "проукраински милиции", които са преминали на нейна територия и са превзели село, предаде АФП, цитирана от БГНЕС.
Още: Норвегия, Швеция и Дания се включват с 486 милиона долара в новия план на НАТО за Украйна
Още: "Не се страхува от санкции": Путин отхвърля ултиматума на Тръмп и продължава офанзивата в Украйна
Още: Защо така се изплашиха руснаците?: Разликата в днешното нахлуване на руския легион
"Благодарение на саможертвените действия на руските военнослужещи бяха отблъснати всички атаки на украинските терористични формирования", заяви руското военно министерство. Дали обаче е вярно: Легион "Свободна Русия": В Курска област сме, режимът на Путин го чака трудна нощ (ВИДЕО)
По-рано днес стана ясно, че легион "Свобода за Русия", Руският доброволчески корпус и Сибирският батальон - доброволци, които са на страната на Украйна във войната, са влезли в Курска и Белгородска област на Руската федерация в рамките на съвместна операция.
Още: Украйна се отърва от всички паметници на Ленин, Русия пак уби цивилни с "Шахед" (СНИМКИ)
Още: Заради руско военно учение: Германия праща още изтребители в Полша
Още: В Русия продължава да гърми: Дрон се вряза в общината в Белгород (ВИДЕО)
Още: Русия може да загуби голяма част от недвижимите си имоти във Виена
Още: Над 100 руски града са пред изчезване