Брендън Роджърс вероятно ще отнесе глоба

16192

Английската футболна асоциация вероятно ще накаже мениджъра на "Ливърпул" Брендън Роджърс заради нападките му към съдиите след снощната загуба от "Манчестър Сити". "Гражданите" се наложиха над "мърсисайдци" с 2:1 и по този начин продължиха рекорда си от поредни победи на собствен терен.

Роджърс остана крайно недоволен от съдийството на Лий Мейсън и не се сдържа в приказките, които по всичко личи ще му донесат и наказание, пише football24.bg. Предвид развоя на срещата Роджърс има основания да недоволства.

Манчестър Сити върна Арсенал еднолично на върха в Англия

В дербито на 18-ия, коледен кръг на Висшата лига „Манчестър Сити” запази стопроцентовия си рекорд у дома – девет мача...

Още през първото полувреме съдиите спряха Рахим Стърлинг, който излизаше сам срещу вратаря, заради несъществуваща засада. През втората част бе подмината и ситуация за дузпа срещу Луис Суарес, а всичко това помогна на "Сити" да спечели и да остане на втора позиция - само на 1т. от лидера "Арсенал".