Халф на Фиорентина отнесе юмрук в лицето от нахлул фен на терена (ВИДЕО)

17 март 2023, 12:51 часа • 1279 | прочитания

Полузащитникът на Фиорентина Алесандро Бианко бе ударен от привърженик, който нахлу на терена при гостуването на италианския отбор на турския Сивасспор в Лигата на конференциите. Футболистът получи юмрук в лицето и има счупен нос, което става ясно от снимката, която е качил на профила си в Инстаграм.

Още: Мирише на странен английски финал в Лига Европа! "Кошмарният" Юнайтед разгроми 10 от Билбао

Още: Челси показа класата си, но другият финалист ще се решава в напечен реванш в Италия

Той влезе като резерва в 83-ата минута, когато отборът му водеше с 3:1, а в крайна сметка спечели с 4:1 и се класира за следващата фаза на турнира. След мача треньорът на Фиорентина Винченцо Италиано бе бесен заради случката.

Още: Юнайтед ще спори с Реал Мадрид, Барселона и Байерн за звезда на "аспирините"

Още: "Пенсионираха" Кристиано Роналдо след поредния изпуснат трофей в Саудитска Арабия

"Ударът с юмрук срещу Бианко бе срамен. Той има счупен нос. Това беше футболен празник, а този инцидент развали всичко. Голямо петно е да се причини такова нещо на едно 20-годишно момче", каза треньорът след срещата.

"Много сме тъжни от това, което се случи в края на мача. Никога на този стадион не е имало нещо подобно", съжали директорът на Сивасспор Риза Джалимбай.

Още: "Изглеждаше, че никой не може да надмине Меси и Роналдо, но се появи Ламин Ямал"

Още: Разочарование и за Роналдо, и за Меси - останаха без Шампионска лига в Азия и Америка

ОЩЕ: Всички 1/4-финалисти в Лига Европа и Лига на конференциите

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Стефан Йорданов
Стефан Йорданов Отговорен редактор
Новините днес