Левандовски след отбелязаните 5 гола: Беше лудост, това е потресаваща вечер

7337

Нападателят на Байерн Мюнхен Роберт Левандовски отбеляза 5 гола в рамките на девет минути във вратата на Волфсбург.

"Разбира се, че съм много доволен. Беше лудост. За мен това е потресаваща вечер. След първото полувреме губехме. Исках да вляза и да направя така, че да отбележим поне два гола. След третия или четвъртия гол погледнах към таблото и видях, че имаме още много време да играем. Знаех какво трябва да направя", каза Левандовски. пише БГНЕС.

Стана ясно кога ще е церемонията по връчването на "Златната топка"

На 11-ти януари 2016г. ще се състои церемонията по връчването на Златната топка в Цюрих, обявиха на официалния сайт на ФИФА. Последния...

Срещата от шестия кръг на Бундеслигата се игра снощи (вторник) в Мюнхен, където домакините победиха с 5:1.

В 26-та минута гостите откриха резултата чрез попадение на Даниел Калиджури. Левандовски се появи като смяна през второто полувреме и за девет минути отбеляза 5 гола в 51-та, 52-та, 55-та, 57-та и 60-та, с което подобри три рекорда в Бундеслигата.