Меси се завърна с елегантен гол за ПСЖ (ВИДЕО)

3468

Световният шампион Лионел Меси отбеляза гол в първия си мач за Пари Сен Жермен след края на Мондиал 2022. Аржентинецът вкара второто попадение за парижани при успеха над Анже с 2:0 в мач от 18-ия кръг на Лига 1.

На "Парк де Пренс" Меси се разписа за крайното 2:0 в 72-та минута след асистенция на Уго Екитике. Преди това Екитике бе открил резултата още в петата минута.

Велико: Роналдо дебютира срещу... ПСЖ на Меси!

Португалската суперзвезда Кристиано Роналдо може да дебютира за новия си клуб Ал Насър срещу вечния си съперник Лионел Меси. Това може ...

По този начин шампионите вече имат преднина от шест точки на върха в класирането, след като вторият в подреждането Ланс направи равенство 2:2 при гостуването си Страсбург. Олимпик Марсилия заема трета позиция, на осем точки зад ПСЖ, след като победи Троа с 2:0 като гост.