Вратарят на Байерн Мюнхен Мануел Нойер отново стана обект на критики от страна на хора, свързани с баварския клуб. След като отнесе критики от един от шефовете на тима Оливер Кан и от спортния директор Хасан Салихамиджич, сега 36-годишният стражът бе под обстрел и от легендата на клуба Лотар Матеус.
Още: Сити направи Ювентус на пух и прах в опит да избегне Реал Мадрид, Холанд пише история (ВИДЕО)
Бившият старши треньор на българския национален отбор е поредният човек свързан с Байерн, който публично нападна Нойер за противоречивото интервю, което даде футболистът преди няколко дни. Световният и европейски шампион с Бундестима стигна до там, че определи вратаря като “неприемлив за капитан” на баварците.
ОЩЕ: Скандалът се разраства: Още един шеф на Байерн скочи на Мануел Нойер
Още: Ливърпул не спира с трансферите, избра нов централен защитник
Юношата на Шалке 04 е аут до края на сезона, след като счупи крака си, докато караше ски. Той си позволи да постави под въпрос решението на клуба за уволнението на дългогодишния треньор на вратарите Тони Топалович, с когото са изключително близки.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: На "Бернабеу" настръхнаха: Голямата звезда на Реал Мадрид се запъна за нов договор
Още: Реал Мадрид влиза в надпревара с Байерн Мюнхен за "2-метровия Меси"
“Първо кара ски небрежно, а сега дава интервю, в което яростно атакува клуба. Не каза ли именно той преди няколко седмици, че никой не е над клуба? Това, което ме притеснява най-много в интервюото на Мануел, е преувеличения избор на думи,” заяви Матеус.