Обраха дома на звезда на Барселона докато играе срещу Бетис

01 май 2023, 12:46 часа 1178 прочитания

Един от основните футболисти на Барселона Жул Кунде е бил обран, докато защитава цветовете на каталунците в двубоя срещу Реал Бетис в събота. Това съобщи испанският вестник спорт. Според информацията крадци са нахлули в дома на френския национал вечерта, като са взели доста ценности.

Още: Пълна ТВ програма на Световното клубно първенство по футбол 2025 - Сити громи в 7-голово шоу! | отбори | мачове | дати | часове

Още: Сити направи Ювентус на пух и прах в опит да избегне Реал Мадрид, Холанд пише история (ВИДЕО)

Кунде е информирал властите за кражбата веднага, след като е установил, че са влезли с взлом в дома му. За момента от полицията не дават повече информация по случая, тъй като тече разследване. Бранителят не е първият футболист на Барса, който става жертва на крадци. Преди него подобна съдба имаха Пиер-Емерик Обамеянг, Самюел Умтити, Артур Мело, Луис Суарес, Ансу Фати, Жорди Алба, Филипе Коутиньо и Кевин-Принс Боатенг.

Жул Кунде

24-годишният Жул Кунде пристигна на „Камп Ноу“ през миналото лято от Севиля. Каталунците платиха 50 милиона евро за правата му, като той парафира договор за четири години. През настоящия сезон централният защитник има 35 мача за Барса във всички турнири, в които се е отчел с шест асистенции.

Още: Куршум в главата сложи край на кариерата му и го остави на улицата, но днес работи в пекарна и е щастлив

Още: Ливърпул не спира с трансферите, избра нов централен защитник

В средата на април Григор Димитров също бе обран в Барселона.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес