Пелегрини: Лопес е изгряваща звезда

22 януари 2014, 10:37 часа 8833 прочитания 0 коментара

Мениджърът на „Манчестър Сити“ Мануел Пелегрини остана много доволен след снощната победа над „Уест Хем“ с 3:0 в турнира за Купата на лигата.

Още: Една от най-големите легенди на Ман Юнайтед се обърна срещу Рубен Аморим

Още: ФИФА готви революционна промяна на правилата относно дузпите

Така „Сити“ си осигури място на финала на „Уембли“ на 2 март, като тази вечер ще стане ясен и съперникът им, след като „Манчестър Юнайтед“ и „Съндърланд“ го излъчат. В първия двубой „Юнайтед“ претърпя поражение като гост с 1:2.

Пелегрини няма как да не довелен след разгромен резултат от двете срещи в числово изражение 9:0. Той посипа с похвали и младият му избор Маркос Лопес, който асистира за първите две попадения на Негредо и Агуеро.

„Той е само на 18 години и вече се е вписал в играта на отбора. Виждам го как работи всеки ден и съм сигурен, че пеодължава да показва играта си от тази вечер. Щастлив съм за него, защото заслужава да играе редом с по-опитните. Той ще е много важен играч в бъдещите мачове на клуба“, коментира Пелегрини.

Още: Ламин Ямал се завърна в игра и вдъхнови Барселона за обрат! Каталунците оглавиха класирането в Ла лига

Още: Два късни гола спасиха Арсенал от грешка във Висшата лига! "Топчиите" дишат във врата на Ливърпул

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Петър Бонев
Петър Бонев Отговорен редактор
Новините днес