Шакири: И след Световното ще бъда в Байерн

08 май 2014, 14:20 часа 2592 прочитания

Полузащитникът на Байерн (Мюнхен) и Швейцария Шердан Шакири опита да сложи край на спекулациите относно бъдещето си и заяви, че и след световното първенство в Бразилия ще остане на "Алианц Арена".

Още: Килиан Мбапе и Усман Дембеле с трогателни жестове в памет на покойния Жота

Още: Суперзвездата на Байерн Мюнхен аут за дълго след ужасяващата контузия срещу ПСЖ

"И през следващия сезон ще защитавам цветовете на Байерн, заяви Шакири, който в момента се възстановява след мускулна травма.

22-годишният швейцарец говори и за предстоящото световно първенство. Страната му е в група "Е" заедно с Еквадор, Франция и Хондурас.

"Изобщо не съм притеснен за предстоящия турнир. Сигурен съм, че за първия мач ще бъда в оптимална форма, има достатъчно време до него. Сега целта пред мен е да започна отново да тренирам", заяви той.

Още: Великият аржентински голмайстор, който превзе френския футбол, но никога не игра за националния отбор

Още: Ясни са 1/2-финалите на Световното клубно първенство по футбол 2025: Пълна програма | отбори | мачове | дати | часове

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Адриана Димитрова
Адриана Димитрова Отговорен редактор
Новините днес